O nas

Nasze biuro podróży działa na rynku od kilkunastu lat organizując wyjazdy turystyczne, głównie do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Naszą specjalnością stały się wyjazdy o charakterze integracyjnym organizowane dla klienta biznesowego.

Turystyka jest dzisiaj jednym z najlepszych sposobów przywiązania odbiorców do firmy i zwiększenia tym samym jej obrotów. Ponadto wyjazdy dla klientów podnoszą poziom lojalności wobec marki. Natomiast wyprawy dla pracowników przyczyniają się znacząco do wzrostu wydajności oraz jakości ich pracy. Turystyka jest dziś nie tylko sposobem spędzania wolnego czasu, ale stała się narzędziem służącym tworzeniu zgranego zespołu pracowników, zmniejszenia stresu i podniesienia efektywności ich pracy.

Proponujemy Państwu wyjazdy do miejsc ciekawych ze względu na architekturę i historię oraz atrakcyjnych przyrodniczo. Z doświadczenia wiemy, że odpowiednio wyselekcjonowane atrakcje sprzyjają integracji grupy. Do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie i odpowiednio dopasowujemy plan wyjazdu do profilu grupy. Potrafimy nie tylko umiejętnie ułożyć bezpieczny program wycieczki zgodny z Państwa oczekiwaniami, ale również profesjonalnie go zrealizować. W miarę możliwości dla potrzeb klienta jesteśmy w stanie zorganizować również niestandardowe punkty programu takie jak wykład na uczelni, zwiedzanie zakładów produkcyjnych czy wizyta w gospodarstwie rolnym. Dbamy o standard wyjazdu odpowiednio dobierając hotele, tak by otrzymali Państwo najlepszą jakość świadczeń w możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie. Współpracujemy z firmami z całej Polski i nigdy nie traktujemy naszych klientów jednorazowo. Staramy się zorganizować wyjazd w taki sposób, aby klient chętnie skorzystał z naszych usług ponownie.

Przedstawione w katalogu oferty zawierają przykładową cenę (w dwóch wariantach). Ceny zawarte w kalkulacjach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Przykładowe wyceny w katalogu nie są najtańszym możliwym u nas wariantem cenowym, bo braliśmy pod uwagę młody wiek autobusu, hotele o lepszym standardzie oraz syte posiłki w wygodnej lokalizacji. Podane wartości zostały uśrednione, a największy wpływ na cenę finalną ma lokalizacja hotelu oraz okres, w którym grupa planuje wyjazd. Przykładowo tańsza będzie wycieczka objazdowa w marcu poza wysokim sezonem z noclegiem na peryferiach miasta, niż we wrześniu z noclegiem w centrum. Wpływ na cenę będzie miało również miejsce wyjazdu, gdyż zmieni się ilość przejechanych kilometrów (w podanej w katalogu kalkulacji miejscem wyjazdu jest Warszawa). W propozycjach zaprezentowaliśmy również przykładowe hotele, które znamy i w których zazwyczaj kwaterujemy grupy. Wybrane obiekty w naszej ocenie prezentują wysoki standard i mają dobre opinie w popularnych serwisach turystycznych. W propozycjach umieściliśmy również atrakcje dodatkowe, dostępne dla danej wycieczki, z których mogą Państwo skorzystać według preferencji i które możemy włączyć do programu imprezy.

Do sporządzenia kalkulacji i ułożenia programu wyjazdu potrzebujemy takich danych jak: liczebność grupy, godzina i dzień wyjazdu, godzina i dzień powrotu, preferowana lokalizacja hotelu (centrum, peryferia miasta), preferowane atrakcje dodatkowe, ilość posiłków dziennie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !